Restauracja GardenCity dołączyła do ZiO app!

Podziel się

W menu dania tradycyjne, ale także poznańska kuchnia w nowoczesnej odsłonie.

Szef kuchni, Tomasz Zdrenka (laureat m.in. prestiżowego konkursu Kulinarny Puchar Polski), poleca m.in. domową pyzę z szarpaną kaczką, modrą kapustą, piklowaną cebulą, podaną w sosie pieczeniowym z jabłkiem. Fantastycznie prezentuje się także kaczka po poznańsku, a wielbiciele ryb będą mogli zamówić na przykład dorsza Skrei w homarowym sosie, podanego z soczewicą beluga z warzywami i w towarzystwie szpinaku na śmietance.

W menu nie brakuje także bardziej tradycyjnych dań obiadowych takich jak wątróbka z cebulką i jabłkiem, gołąbki wieprzowe, kotlet de volaille czy grillowany filet z indyka. Wielbicielom zup polecamy żurek z jajkiem, tradycyjny rosół z kury, krem z leśnych grzybów z grzankami, a także zupa meksykańska z wołowiną, fasolą i kukurydzą.

Doskonale prezentuje się także dział makaronów, w którym kuszą takie pozycje jak parpadelle z polędwiczką wieprzową zatopione w sosie grzybowym, pad thai w trzech odsłonach: z kurczakiem, z warzywami lub z krewetkami, pierogi z gęsiną i żurawiną czy gnocchi z kurczakiem.

Na tym nie koniec! Zamawiając w GARDENCity apetyt można zaspokoić przeróżnymi pizzami oraz sałatkami (te oczywiście na mniejszy głód).

Polecamy!